Pokemon Guardians

Oficjalne Forum Stowarzyszenia PokeLife

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-25 15:21:36

NHGropius
dtrozse.png
Dołączył: 2016-07-25
Liczba postów: 5
Region: Sinnoh
Windows 8.1Opera 38.0.2220.41

Heya ^^

Witajcie wszyscy :3

Nazywam się Natalia i mam 20 lat.
Nie używam w internecie swojego imienia. Preferuję używanie nicków [dblpt]P  Jeśli chcecie to możecie skracać mój nick do samego 'N'. Bawię się w małe RPG ^^

To konto (w grze) jest moim drugim. Zaczęłam od nowa, ponieważ byłam znudzona grą na rozwiniętym koncie, gdzie miałam lekki bajzel. Powiem świeżości zawsze jest miły [dblpt]P

Zainteresowania mam dość szerokie. Lubię czytać, zwłaszcza powieści z gatunku fantasy, jak Wiedźmin na przykład, którego to uwielbiam.  Bardzo lubię oglądać horrory (tylko te 'mistyczne') i filmy/seriale animowane. W gimnazjum miałam fazę na anime, ale mi przeszło. Obecnie oglądam tylko kilka tytułów od czasu do czasu. Siedzę w fandomie My Little Pony, znają mnie tam jako Uszatkę.
Ponadto lubię grywać sobie w gry. Heh, fajnie to brzmi [dblpt]P Interesują mnie tytuły takie jak Wiedźmin, Amnesia, Outlast, Metal Gear Solid czy Overwatch i Heroes of the Storm.

Jakie mam plany na grę?
Na początek dobić do maksymalnego poziomu trenera oczywiście ^^ Potem będę zdobywać odznaki, trenować pokemony, może wezmę się za ligę. Ale to daleka przyszłość.

No to witajcie raz jeszcze i życzę wszystkim miłej gry [dblpt])


W grze -> Yamishi Yukihyo

Offline

#2 2016-07-25 15:52:35

mim26
ZYSBv5e.png
Dołączył: 2016-07-23
Liczba postów: 35
Region: Sinnoh
Windows 7Chrome 51.0.2704.106

Odp: Heya ^^

Hej, hej!
Witamy na pokładzie i liczę, że będziemy wszyscy razem dobrze się bawić. [dblpt]P

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
majsterkowaniediy - starland - amiticia - rszteam - qsg-ostatnia-nadzieja